معرفی شرکت

شرکت بازرگانی تارا پارس البرز با هدف جمع آوری و ارایه مناسب ترین برندها در حوزه لوازم آشپزخانه و استفاده از جدید ترین روش ها جهت فروش و ارسال کالاها به دست فروشندگان و ارسال مستقیم کالا به دست مصرف کنندگان در سال 1391 ثبت و آغاز به فعالیت کرد.
این شرکت درحال حاضر محصولات خودرا درحوزه لوازم آشپزخانه با چهار برند زیر تهیه و توزیع می نماید:
1- برند هاس جوهر ترکیه : نمایندگی انحصاری برند هاس جوهر ترکیه در ایران ، این برند یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ظروف پخت و پز استیل و نجسب در دنیا می باشد.
2- برند چوبینه : شرکت تارا پارس البرز صاحب امتیاز برند چوبینه بوده و این برند محصولاتی درحوزه ظروف پذیرایی ، تخته سرو و جعبه پذیرایی عرضه می نماید
3- برند دیبامس : شرکت تارا پارس البرز صاحب امتیاز برند دیبامس بوده که توسط هنرمندان اصفهانی ، زنجانی و کرمانی تولید و توسط این شرکت عرضه می گردد.
4- برند لوسیدو : شرکت تارا پارس البرز صاحب امتیاز برند لوسیدو می باشد . و محصوللات این برند طیف وسیعی از محصولات حوزه لوازم آشپزخانه و سرو و پذیرایی و درآینده نزدیک کالای خواب ، انواع پادری و ... در بر خواهد گرغت

شرکت تارا پارس البرز درحال حاضر حداکثر فعالیت خود را در راستای توزیع محصولات خود در فروشگاه های زنجیره ای معتبر قرارداده است .