FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

تاراپارس البرز
پنجشنبه, 08 آذر 1397 / منتشر شده در اخبارشرکت, درباره ما

فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی

فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی در شعب منتخب هایپراستار

هایپراستار ارم ، صبا ، کرج ، یزد ، اصفهان و شیراز

در این فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی با 40 درصد تخفیف و به مدت و تعداد محدود به فروش میرسد.

تاریخ : پنجشنبه 8 آذر ماه 1397 لغایت شنبه 10 آذر ماه 1397

 

برند سوزوکی

برند ژاپنی سوزوکی ، برندی است که توانسته است با تکیه برخلاقیت ، نوآوری و کیفیت و مشتری مداری ردپای خود را در صنایع مختلف محکم بگذارد . و حال که این برند وارد حوزه لوازم آشپزخانه شده است چیزی به غیر از کیفیت و خلاقیت و نوآوری که در ذات این برند می باشد توقع نمی رود.

 

photo ۲۰۱۸ ۰۷ ۰۷ ۱۰ ۴۹ ۰۰ - فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی photo ۲۰۱۸ ۰۷ ۰۷ ۱۰ ۴۹ ۰۲ - فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی photo ۲۰۱۸ ۰۷ ۰۷ ۱۰ ۴۸ ۵۹ - فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی photo ۲۰۱۸ ۱۱ ۲۹ ۱۰ ۱۵ ۴۹ - فروش ویژه سرویس 8 پارچه سوزوکی

 

تاراپارس البرز
شنبه, 26 آبان 1397 / منتشر شده در اخبارشرکت, درباره ما

تعمیر ظروف تفلون و نچسب

تعمیر ظروف تفلون و نچسب  : یکی از مهم ترین موارد در تعمیر ظروف تفلون و نچسب اعتماد به مرکزی می باشد که این خدمات را  ارایه  میدهد. به طور کلی ظروف پخت و پز را می توان به سه گروه کلی تقسیم بندی کرد ، که هر کدام از این گروه ها با توجه به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.

هرکدام از ظروف پخت و پز مزایا و معایبی دارند ، که با توجه به نیاز می توان از هر کدام از این ظروف استفاده کرد به عنوان مثال برای خورشت بهترین ظروف ، ظروف استیل می باشد.

  • ظروف پخت و پز نچسب
  • ظروف پخت و پز استیل
  • ظروف پخت و پز مسی

ظروف پخت و پز نچسب تماما از آلومینیوم تولید شده و با توجه به پوشش مورد استفاده در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند.

به عنوان مثال وقتی از پوشش سرامیکی برروی قابلمه استفاده می شود. به آن قابلمه سرامیکی گفته می شود.به طور کلی تکنولوژی پوشش های ظروف نچسب هم مانند سایر موارد در حال رشد بوده ، و به مرور معایب آن برطرف می شود .

Hascevher Eylül 2015 katalog page84 image25 Copy - تعمیر ظروف تفلون و نچسب

به عنوان مثال پس از ورود پوشش سرامیکی به بازار متوجه شدند که طول عمر این پوشش بسیار پایین می باشد.(حداکثر 6 ماه) و پوشش گرانیتی جایگزین پوشش سرامیکی شد. که طول عمر بسیار بالاتری دارد.

نکته مهم

نکته مهمی که می بایست در استفاده از این ظروف با هر پوششی مورد توجه قرار دهید.عدم استفاده از ماده PFOA در تولید پوشش است.

شرکت تارا پارس البرز با توجه به قدمت خود در این صنعت و شناخت کافی بر انواع پوشش های موجود ، اقدام به راه اندازی واحد تعمیر ظروف نچسب گرفت.

خدمات این واحد شامل

  • نوسازی پوشش ظروف نچسب 
  •  تعویض دسته ها درصورت تقاضای مشتری
  •  گارانتی 2 ساله پوشش

لازم به توضیح است پوشش استفاده شده جهت نوسازی ظروف ویت فورد آمریکا می باشد . که در تولید آن به هیچ وجه از PFOA استفاده نشده است.

جهت اطلاعات بیشتر و درج سفارش با ما تماس بگیرید.

بالا